Kes või mis on KUKU?

KUKU Kaardid

KUKU Kaardid ja Kingitused on inspireeritud armastusest tähtpäevade ja nende tähistamise vastu. Me usume, et iga tähtpäev väärib säravat tähistamist!

KUKU pidevalt uuenevasse kollekstiooni kuuluvad meeldejäävad kaardid ja kinkekotid. Oma kompromissitu kvaliteedi ja ehtsusega toome saajale alati sära silmadesse ja naeratuse näole!

Meie moto on “jaga armastust” ja seda püüame teha iga päev!

Kaardi kinkimine on lihtne viis väljendada häid soove, armastust, õnnitlusi ja sõprust oma lähedastega, kus iganes maailmas nad ka ei oleks.

See tunne, kui kuskil kaugel maal saad oma postkastist ilusa ümbriku, kust hüppab välja soojade soovidega südantsoojendav kaart, on asendamatu. Kaardi puhul ei ole tähtis, kas tähistame seda tähtpäeva koos või mitte, üksteise mõtetes oleme ikka. Kaart tuletab seda alati meelde!

Tead seda tunnet, kui näed naljakat kaarti ja mõtled : ‘’Oh see on ju täpselt Matile mõeldud!‘’ Selle õige kaardi leidmine tähtsa inimese jaoks võib olla vahel keeruline ja pikk protsess, kuid väga väärt seda kui sõber rõõmupisarad silmis sinu saadetud kaarti loeb.

Meie töö on välja arendada just sellised kollektsioonid, mille seast leiad sa oma parimale sõbrale just selle õige kaardi.

VAATA KAARTEVÕTA ÜHENDUST

Tähista stiilselt kõiki tähtpäevi!

KAARDID

Erilised sünnipäevakaardid, mis toovad saajale alati naeratuse näole!

KINKEKOTID

Et kink oleks pakitud vähemalt sama lahedalt kui kingitus ise on

KINKEKARBID

Tahad kingisaajat üllatada, millegi erilisemaga kui kinkekott?

Miks just KUKU kaardid?

 • Teistsugused

  KUKU kaardid ei ole päris sellised, mida iga nurga pealt leiad. Saad südame rahuga minna pulma kartmata, et veel mitmed külalised samasuguse kaardiga oleks kohale ilmunud. Nii oled eriti meeldejääv!

 • Uued ja põnevad kollekstsioonid

  Igal hooajal tuleb KUKU välja uute ja huvitavate kollektsioonidega ning üllatab uute kaartide ja kinkepakenditega. Põnevust jagub! Igal ajal.

 • Iga nurga pealt KUKU kaarte ei leia

  KUKU kaarte igast toidupoest ja suurest ketist ei leia. Valime väga hoolikalt oma müügikohti ja peame nendest suurt lugu. Isegi, kui ühes keskuses võid leida mitu poodi, siis kaardid on neis ikka erinevad. Seega otsimisrõõm on alati olemas ja igalt poolt leiad midagi uut ja teistsugust!

 • Kompromissitu kvaliteet

  Meie au ja uhkus! Parimad paberid, kauneimad detailid, käsitööna viimistletud kaardid – see õnnelik, kes saab kingituse ja KUKU kaardi teab, et on väärt ainult kõige paremat!

 • Alati Sinu jaoks olemas

  Unustasid tellida oma lapse sünnipäevapeo kutsed? Ettevõte avastas just, et soovib saata 1000 jõulukaarti veel sel aastal? Vanaema saab 90, aga sellise numbriga kaarti ei ole küll poest saada?!

  KUKU on alati sinu jaoks olemas ja aitab! Ainult kirjuta, helista või joonista ja küsi.

Võta meiega ühenudst

Oleme sinu jaoks alati olemas!

Kirjuta meile!

kuku@kukutrading.com

Helista meile!

+372 55 010 23

SAADA!