Meie seiklusrikas lugu

KUKU Kaardid sai alguse 2015. aasta ühel päikesepaistelisel augustikuu päeval. Mona otsis oma parimale sõbrale kaarti ja avastas, et on juba kinkinud kõik Tallinnas müüdavad ilusad kaardid oma sõpradele ja tuttavatele ära. Milline pettumus. Ja Messengeris sõnumi saatmine ei ole lihtsalt piisav enam. Eriti kui tahad, et sõbrad sind mäletaksid ka kümne aasta pärast, kus iganes maailma otsas kõik selleks ajaks elavad…

Rahulolematusele järgnes pikaldane arutelu Andyga, kes juhtumisi kunagi juhatas 500 kingituse- ja kaardipoodi Suurbritannias (selliseid haruldasi kogemusi pole siin Eestis palju leida). Üheskoos otsustati sõita kõige kaardilembemase kultuuri keskmesse maailmas – Inglismaale. Leiti palju uusi sõpru, väga andekaid disainereid ja kunstnikke, kelle kaartide rõõm ja ilu toodi ka Eestimaale jagamiseks. Ja nii sündiski armastust ja rõõmu täis Kuku Kaardid ja Kingitused ning teekond täis uusi seiklusi!

Tänaseks on Kuku Kaardid müügil enam kui 90 müügipunktis Eestis. Kasvame hoogsasti, kuid mitte liiga hoogsasti, et meid iga nurga pealt ikka ei leiaks. Natukene peab ikka otsima ka.

KUKU kaardid on jõudnud juba ohtralt õnne ja rõõmu sõpradele, kallimatele, pereliikmetele ja kolleegidele tuua. Plaanime eestlaste südameid jätkuvalt võita armastust ja naeru täis südamlike kaartide ja kingitustega. Nii saab isegi Harju keskmine mees oma tunded väljendatud ilusas kaardis, ega palju polegi vaja ju kirjutada kui pilt on ilus.

KUKU meeskonda saab kokku võtta kolme sõnaga – usaldusväärsed, aktiivsed ja rõõmsad, just nii nagu üks kaartide ja kingitustega tegelev inimeseloom peaks olema.

Me elame tähtpäevade nimel ja leiame alati võimaluse midagi head tähistada! Kolmapäevad on näiteks koogisöömise päevad.