Käesoleval lehel saate tutvuda OÜ KUKU Trading (registrikood 12896071, asukohaga Tänassilma tee 23, Saku vald, Harjumaa 76406) müügi -ja kasutustingimustega.

Müügilepingu kehtivus, kauba- ja hinnainfo

Müügitingimused kehtivad Veebipoest kaupade ostmisel.

Veebipoes müüdavate toodete hinnad on märgitud toodete juurde. Hinnale lisandub tasu kauba kättetoimetamise eest.

Kõik Veebipoes näidatud toodete hinnad sisaldavad käibemaksu.

Kauba kättetoimetamise tasu sõltub ostja asukohast ning kättetoimetamise viisist.

Kättetoimetamise tasu kuvatakse ostjale tellimuse vormistamisel.

Teave kauba kohta on esitatud Veebipoes vahetult kauba juures.

Ostu vormistamine

Veebipoes on igal tootel pilt ning kirjeldav tekst.

Ostmiseks tuleb toodete seast soovitud toode välja valida ning vajutada nupule „Lisa ostukorvi“.

Tellija valib soovitud toote(d), määrab iga toote koguse, toodete eest tasumise ning kohaletoimetamise viisi.

Enne tellimuse lõplikku kinnitamist on Tellijal võimalik tellimus üle vaadata ning muuta esitatud tellimust.

Tellimuse vormistamiseks tuleb täita nõutud andmeväljad ning valida sobiv toodete kohaletoimetamise viis. Seejärel kuvatakse ekraanile tasu suurus (eurodes), mille saab tasuda turvaliselt läbi järgnevate makseviiside:

  • Eesti pangalingid: Swedbank, SEB, Luminor, LHV, Coop Pank, Pocopay
  • Visa/Mastercard kaardimaksed

NB! Pangalingiga tasumisel vajutada kindlasti panga lehel nupule „Tagasi kaupmehe juurde“.

Makseid vahendab Maksekeskus AS. Tasumine toimub väljaspool Veebipoodi turvalises keskkonnas – pangalingiga tasumisel vastava panga turvalises keskkonnas ja krediitkaardiga tasumisel Maksekeskus AS turvalises keskkonnas. Müüjal puudub ligipääs kliendi panga ja krediitkaardi andmetele. Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Veebipoe omanik on isikuandmete vastutav töötleja ning edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-le.

Leping jõustub alates tasumisele kuuluva summa laekumisest Veebipoe arvelduskontole.

Kui tellitud kaupa ei ole võimalik tarnida seoses kauba lõppemisega või muul põhjusel, teavitatakse sellest ostjat esimesel võimalusel ning tagastatakse tasutud raha (sh kauba kättetoimetamise kulud) viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 päeva jooksul teate saatmisest või vahetatakse kliendi nõusolekul välja samaväärse toote vastu.

KUKU Trading OÜ on isikuandmete vastutav töötleja, KUKU Trading OÜ edastab maksete teostamiseks vajalikud isikuandmed volitatud töötleja Maksekeskus AS-ile.

Kohaletoimetamine

Tellitut kauba toimetab Veebipood tellijale ainult Eesti piires.

Kauba tarnimist teostavad Omniva ning Itella SmartPOST.

Kauba kättesaamiseks on ostjal järgnevad valikud: Omniva Pakiautomaat, Omniva kullerteenus, SmartPOST pakiautomaat, SmartPOST kullerteenus.

Sobiva tarnemeetodi ja kauba sihtkoha saab valida tellimuse vormistamise ajal.

Saadetised jõuavad üldjuhul ostja määratud sihtpunkti 3-7 tööpäeva jooksul alates müügilepingu jõustumisest.

Kauba saatmiskulud kannab ostja ning vastav hinnainfo on kuvatud saatmisviisi juures.

Erandlikel juhtumitel on õigus kaup kohale toimetada kuni 30 kalendripäeva jooksul ning sellisel juhul teavitatakse klienti sellest esimesel võimalusel.

Taganemisõigus

Vastavalt seadusele on tarbijal õigus lepingust taganeda 14 päeva jooksul alates tellitud kauba kättesaamisest ning kaup kasutamata kujul, rikkumata pakendis tagastada.

Veebipood ei vastuta puuduste eest, mis on tekkinud pärast kauba üleandmist ostjale.

Tellimusest taganemiseks võta meiega palun esimesel võimalusel ühendust aadressil cards@kukutrading.com ja me aitame. 

Kui kaupa on kasutatud või pakendit rikutud või sellel on kasutamise või kulumise märke, on Veebipoel õigus alandada tagastatavat tasu vastavalt kauba väärtuse vähenemisele.

Veebipood tagastab ostjale kõik ostjalt lepingu alusel toodete eest saadud tasud tagastatava kauba kättesaamisel.

Tasude tagastamine toimub toodete kättesaamisel viivitamata, kuid mitte hiljem kui 14 kalendripäeva möödumisel arvates taganemisavalduse saamisest.

Kauba tagastamise kulud kannab ostja, välja arvatud juhul, kui tagastamise põhjus seisneb asjaolus, et tagastamisele kuuluv asi ei vasta tellitule (nt vale või defektiga asi).

Veebipood võib keelduda tagasimaksete tegemisest seni, kuni on lepingu esemeks oleva asja tagasi saanud või kuni ostja on esitanud tõendid, et on asja tagasi saatnud, sõltuvalt sellest, kumb toimub varem.

Kui ostja on sõnaselgelt valinud Veebipoe pakutud kõige odavamast tavapärasest asja kättetoimetamise viisist erineva kättetoimetamise viisi, ei pea Veebipood tarbijale tagastama kulu, mis ületab tavapärase kättetoimetamise viisiga seotud kulu.

Veebipoel on õigus taganeda müügitehingust ning nõuda ostjalt tagasi kaup, kui kauba hind veebipoes on eksituse tõttu märgitud oluliselt alla kauba turuhinna.

Tellimuse muutmine või tühistamine

Tellimuse muutmiseks või tühistamiseks tuleb meid võimalikult kiiresti teavitada, saates kirja aadressile cards@kukutrading.com või helistades numbrile +372 5625 0158.