KUKU KAARDID JA KINGITUSED

Kuku Cards & Gifts pakub pidevalt laienevat tootevalikut, kuhu kuuluvad meeldejäävad kaardid ja kinkekotid kompromissitu kvaliteedi ja ehtsusega igaks tähtpäevaks, mis toovad saajale alati rõõmu ja naeru!

Meie portfooliosse kuulub üle tuhande erineva toote igaks tähtpäevaks – sünnipäevad, abiellumine, uus kodu, sõprus, armastus ja veel paljud teised.

Kuku kaardid ja kinkekotid tulevad juhtivatelt kirjastajatelt ja disaineritelt, kes on Euroopa turgudel saavutanud juba tänaseks edu ja kuulsuse oma toodetega. Meie usaldusväärseteks partneriteks on üle kümne erineva käekirjaga kirjastaja ja disaineri.

MEIE TEENUSED

Kuku Cards and Gifts eesmärgiks on pakkuda Jaemüüjatele toetust ja usaldusel põhinevat partnerlust.

Realisatsioon
Kõik tooted – kaardid, kinkekotid, rahataskud – tarnime Teile ilma tasuta esmasel tellimusel
Väljapanek
Paigaldame sobiva kaartide väljapaneku Teie poodi või müügikohta. Meil on valik erineva suuruse ja mahuga statiive ja pöörikuid.
Müügikoha külastus
Külastame poodi regulaarselt, loendame ja täiendame varusid. Hooldame väljapanekut, et kõik tooted vastaksid standarditele ja oleksin parimas vormis.
Tootevaliku värskendamine
Tootevaliku värskendamine ja uute toodete paigutamine teie müügikohta. Eemaldame aeglaselt liikuva kauba ning asendame selle uute disainidega
Müükide analüüs
Regulaarne müükide analüüs tagamaks maksimaalse müügiedu. Me hoiame pidevalt silma peal, millised tooted teie klientidele meeldivad, millised värvid ja disainid on populaarsemad just teie piirkonnas.
Suhtlemine ja tugi
Me oleme alati kättesaadavad, nii telefoni kui ka e-maili või sõnumite teel. Igal müügikohal on oma esindaja, kes tegeeb individuaalselt just selle poe tootevaliku edukuse garanteerimisega.