KUKU KAARDID JA KINGITUSED INSPIREERITUD ARMASTUSEST TÄHTPÄEVADE JA NENDE TÄHISTAMISE VASTU TÖÖTA MEIEGA

 

 

KUKU Kaardid & Kingitused pakub pidevalt laienevat tootevalikut, kuhu kuuluvad meeldejäävad kaardid ja kinkekotid kompromissitu kvaliteedi ja ehtsusega igaks tähtpäevaks, mis toovad saajale alati rõõmu ja naeru!

 

Meie portfooliosse kuulub üle tuhande erineva toote igaks tähtpäevaks – sünnipäevad, abiellumine, uus kodu, sõprus, armastus ja veel paljud teised.

Kuku kaardid ja kinkekotid tulevad juhtivatelt kirjastajatelt ja disaineritelt, kes on Euroopa turgudel saavutanud juba tänaseks edu ja kuulsuse oma toodetega. Meie usaldusväärseteks partneriteks on üle kümne erineva käekirjaga kirjastaja ja disaineri.

 

 

 

KUKU Kaardid meeskonda saab kokku võtta kolme sõnaga

USALDUSVÄÄRSED, AKTIIVSED, RÕÕMSAD

just nii nagu üks kaartide ja kingitustega tegelev ettevõte peaks olema!

 

 

 

 

 

MEIE TEENUSED

REALISATSIOON

Kõik tooted – kaardid, kinkekotid, rahataskud – tarnime ilma tasuta esmasel tellimusel

TOOTEVALIKU VÄRSKENDAMINE

Tootevaliku värskendamine ja uute toodete paigutamine teie müügikohta. Eemaldame aeglaselt liikuva kauba ning asendame selle uute disainidega

VÄLJAPANEK

Paigaldame sobiva kaartide väljapaneku Teie poodi või müügikohta. Meil on valik erineva suuruse ja mahuga aluseid ja pöörikuid.

MÜÜKIDE ANALÜÜS

Regulaarne müükide analüüs tagamaks maksimaalse müügiedu. Me hoiame pidevalt silma peal, millised tooted teie klientidele meeldivad, millised värvid ja disainid on populaarsemad just teie piirkonnas.

MÜÜGIKOHTADE KÜLASTUS

Külastame poodi regulaarselt, loendame ja täiendame varusid. Hooldame väljapanekut, et kõik tooted vastaksid standarditele ja oleksin parimas vormis.

SUHTLEMINE JA TUGI

Me oleme alati kättesaadavad, nii telefoni kui ka e-maili või sõnumite teel. Igal müügikohal on oma esindaja, kes tegeeb individuaalselt just selle poe tootevaliku edukuse garanteerimisega.