KUKU Kaardid & Kingitused pakub pidevalt laienevat tootevalikut, kuhu kuuluvad meeldejäävad kaardid ja kinkekotid kompromissitu kvaliteedi ja ehtsusega igaks tähtpäevaks, mis toovad saajale alati rõõmu ja naeru!

 

Meie portfooliosse kuulub üle tuhande erineva toote igaks tähtpäevaks – sünnipäevad, abiellumine, uus kodu, sõprus, armastus ja veel paljud teised. Meie juures ei jää ükski tähtpäev tähelepanuta!

Kuku kaardid ja kinkekotid tulevad oma ala juhtivatelt kirjastajatelt ja disaineritelt, kes on oma toodetega Euroopa turgudel saavutanud tänaseks suure edu. Meie usaldusväärseteks partneriteks on üle kümne erineva käekirjaga kirjastaja ja disaineri. Nii leiab igaüks endale meelepärase valiku.

 

 

KUKU Kaardid meeskonda saab kokku võtta kolme sõnaga

USALDUSVÄÄRSED, AKTIIVSED, RÕÕMSAD

just nii nagu üks kaartide ja kingitustega tegelev ettevõte peaks olema!

 

 

 

 

MEIE TEENUSED

REALISATSIOON

Kõik tooted – kaardid, kinkekotid, kinkekarbid, rahataskud – tarnime ilma tasuta esmasel tellimusel.

TOOTEVALIKU VÄRSKENDAMINE

Hoolitseme tootevaliku värskendamise ja uute toodete paigutamise eest. Eemaldame aeglaselt liikuva kauba ning asendame selle uute  ja värskete disainidega. Samuti hoolitseme hooajaliste toodete väljapaneku eest – jõulud, sõbrapäev, emadepäev jne.

VÄLJAPANEK

Paigaldame sobiva toodete väljapaneku Teie poodi või müügikohta. Meil on valik erineva suuruse ja mahuga aluseid ja pöörikuid. Leiame kindlasti Teie soovidele vastava lahenduse!

MÜÜKIDE ANALÜÜS

Regulaarne müükide analüüs tagamaks maksimaalse müügiedu. Me hoiame pidevalt silma peal, millised tooted teie klientidele meeldivad ning millised värvid ja disainid on populaarsemad just teie piirkonnas.

MÜÜGIKOHTADE KÜLASTUS

Külastame Teie müügikohta regulaarselt, loendame ja täiendame varusid. Hooldame väljapanekut, et kõik tooted vastaksid standarditele ja oleksin parimas vormis.

SUHTLEMINE JA TUGI

Me oleme alati kättesaadavad, nii telefoni kui ka e-maili või sõnumite teel. Igal müügikohal on oma esindaja, kes tegeleb individuaalselt just selle poe tootevaliku edukuse garanteerimisega.